O firmie

ADAŚ”
Firma „ADAŚ” powstała 2008 roku i od ponad 8lat zajmuje się sprzedażą używanych maszyn budowlanych, elektronarzędzi oraz sprzętu ogrodniczego. Z naszej oferty skorzystało już kilka tysięcy osób prywatnych jak i firm z całej Polski i za granicy. Dlatego dzięki tak bogatemu doświadczeniu, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych ofert sprzedaży i wynajmu.

W naszej ofercie znajdują się produkty tylko i wyłącznie znanych producentów z całej Europy:

Wacker, Ammann, Bomag, Belle, Mikasa, Dynapac, Sima, Bosch, Hilti, Hitachi, DeWalt, Flex, Makita, Split, Ryobi, Stihl, Husqvarna, Honda, Snapper, Kawasaki, Kubota, Viking, Numatic, Nifisk, Weka, Hydrostress, Tyrolia, Rotenberger, Baier, Bona, Kunzle&Tasin, Karcher, Calorex, Trotec i wiele innych znanych marek.

Gwarancja:

Wszystkie produkty przed wysyłką, są szczegółowo sprawdzane, tak że do klienta trafia sprawdzony, sprawny produkt. Udzielamy gwarancji rozruchowej, w razie wykrycia usterki naprawiamy ją w naszym serwisie lub zwracamy pieniądze.

Wysyłka:
Wszystkie paczki nadane kurierem są ubezpieczone. Paczki wysyłane są w ciągu 48h ( w większości 24h) od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie, lub w przypadku wysyłki za pobraniem. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, jeżeli zawartość jest uszkodzona należy wraz z kurierem sporządzić protokół szkody.

Płatności:

Formę płatności, oraz koszt wysyłki ustalamy z klientem indywidualnie. Ważne aby przy wpłacie na konto były podane dane kupującego – usprawni to szybszą wysyłkę.

Dane do przelewu:   

Nr konta:93-1090-1157-0000-0001-1501-6164

„Adaś” Tomasz Bednarz

56-300 Milicz

Ul. Budowlana 1

ZADOWOLONY KLIENT – TO NASZ SUKCES